Ogłoszenie
[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!


#1 2011-10-30 02:29:32

jan

Pijawka

Zarejestrowany: 2011-10-30
Posty: 1
Punktów :   

forum muzyczne

http://www.forumdzwieku.pl/images/1/logo.png

Forum muzyczne jest idealnym miejscem dla każdego miłośnika muzyki. Chyba każdy fanatyk zagląda tam od czasu do czasu, aby sprawdzić, jakie nowości się pojawiły, kto wydał płytę, na co warto zwrócić uwagę oraz wiele innych rzeczy dotyczących tej dziedziny. I nie ważne, czy kogoś bardziej interesuje disco polo, muzyka klubowa, klasyczna, jazz, pop czy graffiti 3d. Każdy znajdzie tutaj coś dal siebie. A to wszystko dzięki wygodnemu rozkładowi forum. Jest ono podzielone pod względem rodzajów muzyki, ale można również samodzielnie ustawiać opcję i wyszukać wykonawców po piosenkach, wydanych płytach, czy rocznikach. Wszystko jest dozwolone. Znajdują się tutaj miejsca, gdzie można swobodnie podyskutować o danym wykonawcy muzycznym, bądź piosence. Oczywiście każdy użytkownik forum, który jest zarejestrowany może tworzyć dowolne wątki i tematy do dyskusji. Dodatkowo może dodawać wideoklipy, utwory muzyczne, na jakie ma ochotę. Znajdują się tu również zdjęcia i filmy przedstawiające największe gwiazdy muzyki wszech czasów. Najlepsze jest to, że każdy może wyrazić swoje zdanie na dany temat, ocenić piosenkę lub płytę, a nawet wykonawcę. Jest stworzony także specjalny ranking.
darmowe mp3

Offline