Forum anonimowych myszek

Forum grupy anonymouse

Ogłoszenie




[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!



#1 2009-02-22 01:35:58

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Meister

Meister
Projekt: wstrzymany

Dziesięciorozdziałowa manga o drużynie piłkarskiej liceum Satomi, na którą składa się kilkoro wyjątkowych nastolatków, m.in. nadaktywny karzełek, który jest kapitanem, hikikomori, delikwent, później jeszcze koleś, który ma 195 centrymetrów wzrostu... Generalnie to zabawny team, którego dewizą jest "grać tak, aby jednocześnie bawić się i wygrywać" czy coś takiego... XD

Pierwszy rozdział: http://www.mediafire.com/?tongagd3z2z


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#2 2009-02-22 03:58:53

 Niepowtarzalny

Umrzyj~~

6967387
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 209
Punktów :   
WWW

Re: Meister

Pierwszy chap zapowiada niezłą zabawę ^^ Albo raczej niezły humor xD Czyli fajna manga ;D

Teraz moje takie małe uwagi ;D Jako iż wiem, że chcesz się 'szkolić' Nagato to możesz potraktować to jako rady, więc proszę bez urazy xD Nie jestem jakimś super dobrym edytorem, ale.. ;P
- wielkość czcionki - to już  każdy ma inny gust, ja np. wolę takie mniejsze, a nie na cały dymek, wygląda estetyczniej ;d
- na str. 20 jeden dymek nie jest przetłumaczony - każdemu może się zdarzyć ;]
- m.in str. 36 i str. 38 - dobrze by było gdybyś do tekstów poza dymkiem dawał obrys bo nie da się rozczytać/prawie nie da się rozczytać ;P
- m.in str. 51 - dolny prawy dymek - nie wiem z jakiego powodu, ale czasem obcina tekst O.o


http://i39.tinypic.com/2ewh1g4.jpg

Offline

 

#3 2009-02-22 12:21:05

Nagato

Edytor

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Meister

No dzięki za rady po prostu niektóre grupy wymagają napisów na cały dymek, ale jeśli tak to mi nawet pasuje mniejsze dodawać.

Offline

 

#4 2009-02-23 22:05:19

Nagato

Edytor

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Meister

Ciaossu
To mój pierwszy post więc witam wszystkich a zwłaszcza szacowne grono adminów które zdążyło poznać moją jakże skromną osobę ( ta jasne i kogo ja chce oszukać). No dobra ale nie czas i miejsce na głupoty tylko na nowo przetłumaczony Chapter jakże świetnej mangi która zwie się Meister oznaczony liczbo 2. Co przypomina mi że to już mój drugi chapter z edytowany dla tej jak że wspaniałej grupy. No to teraz po krotce co dzieje się w chapterze. W  liceum rozpoczyna się rok szkolny. Lecz podczas mowy wstępnej dyrektora występują drobne usterki, i do głosu dochodzi nie kto inny jak nadpobudliwy kapitan naszej ulubionej drużyny. Po krótkiej ale jak zachęcającej do gry przemowie  głos znów przejmuje dyrektor. Lecz właśnie w tej chwili przenosimy się z akcjo na boisko. Bo objaśnieniu "nowym"  sposobu działania drużyny chcą rozpocząć trening. Lecz pierwszacy zbytnio nie wieżo w umiejętności swego dość niskiego kapitana. Ten postanawia zademonstrować  swoje umiejętności i zakłada się z nimi za ich trzech okiwa i strzeli gola. Co z tego wyjdzie przekonacie się jeśli przeczytacie tan jeszcze gorący chapter *auć oparzyłem się* jest bardzo gorący więc uważajcie.

Oto i on:Meister 2

Miłego czytania.

Nagato^^

Ostatnio edytowany przez Nagato (2009-02-25 16:36:57)

Offline

 

#5 2009-03-14 21:28:30

Nagato

Edytor

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Meister

A oto i chapter 03 wspaniałej mangi jako jest Mesiter. Życzę miłego czytania

Meister 03

Jak coś jest źle to piszcie...

Nagato^^

Ostatnio edytowany przez Nagato (2009-03-14 21:29:03)

Offline