Forum anonimowych myszek

Forum grupy anonymouse

Ogłoszenie




[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!



  • Index
  •  » Manga
  •  » Hagaren - dyskusja o najnowszych rozdziałach

#1 2009-11-09 22:22:24

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Hagaren - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Mamy już rozdział 101, a w nim...
Właściwie fabuła za bardzo do przodu się nie posuwa. Ok, w poprzednim rozdziale było "Roy prawdopodobnie stanie się ofiarą", a teraz jest "Roy właściwie jest ofiarą" (chociaż, to na pewno o Roya chodziło? Nie, na przykład, o doktorka? xDD dla mnie to było niejasne. Po co tego doktorka Pridek tak załatwił?)... Mało trochę jak na 45 stron. Co z Alem można wiedzieć (no, według okładki "nadal czeka"...)? Nie interesuje mnie RoyxRiza na nie wiadomo ile stron .___.' (jeszcze do tego fangirle szaleją.) ale ta scena z Armstrongową i jej reakcją na śmierć Buccaneera była świetna. Kocham tę kobietę. xD
Już nie mówiąc konkretnie o tym rozdziale, ostatnie mnie nieco zawodzą. Zbliża się koniec, czas na przewidywalne rozwiązania... No cóż, mimo wszystko po Arakawie spodziewam się czegoś oryginalnego i jakiegoś... charakternego końca (chociaż coś mi podpowiada, że będzie hepi end, ech). A'la w chwili kiedy Roy wprowadza demokrację, na wszystkich państwowych alchemików pada wyrok, jako że są mordercami xD no, może nie wszystkich, tylko tych, którzy walczyli w Ishvalu :d chociaż większość wybił już Scar . W międzyczasie może któregoś z braci Elric szlag trafi? chociaż wątpię. Nie wyobrażam sobie śmierci Ala. Przecież w całej tej mandze chodzi o odzyskanie jego ciała, lol (bo w sumie tylko Al tak chce, żeby odzyskać rękę i nogę Eda XD). To byłoby trochę brutalne, gdyby zginął... xD ale na pewno jego ciało nie jest w pełni sprawne fizycznie po tylu latach siedzenia przed bramą... Będzie musiał znowu się nauczyć jak jeść, chodzić, będzie czuły na dotyk etc. Natomiast Ed z Winry będą mu pomagać wrócić do normy (potrafię to sobie wyobrazić. How adorable), no i fanki popełnią zbiorowe samobójstwo jeśli Edzio umrze i Ed/Winry nie będzie kanonem, więc jego śmierć też w sumie odpada xD. May pewnie też będzie miała w tym swoją rolę, bo w tym momencie... Tylko ona i Scar będą mogli używać MOCY XD. W końcu wraz ze śmiercią Ojca skończy się używanie alchemii. To papa Hoho uczył w Xing tej alchemii, którą poznał w Xerxes (ale on się poświęci, więc tylko Scar i May zostaną )... Scar potrafi tylko niszczyć, więc tylko May będzie w stanie pomóc Alowi może rozwiną się w niej jakieś głębsze uczucia wobec niego, bo ta jej aktualna miłość zniknie, kiedy tylko zobaczy jego ciało LOL. Na szczęście Al/May nie ma tylu fanów co Ed/Winry, więc jakby co to nie będzie zbiorowych samobójstw (ja tam nie przepadam za tym pairingiem, za Ed/Winry zresztą też... Hoho/Trisha i Sig/Izumi FTW lol. Z tych nie-kanonów to najbardziej do mnie przemawia Al/Winry, ale niestety, chyba najpierw Ed musiałby kopnąć w kalendarz).:'DDD.


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 
  • Index
  •  » Manga
  •  » Hagaren - dyskusja o najnowszych rozdziałach