Forum anonimowych myszek

Forum grupy anonymouse

Ogłoszenie




[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!



  • Index
  •  » Manga
  •  » Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

#1 2009-11-03 20:46:12

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Myślę, że takie tematy mogą być niezłą opcją XD założę jeszcze temat o Alchemiku, kiedy wyjdzie nowy rozdział :] o Nabari też bym z chęcią założył, ale nie wydaje mi się, żeby było na tym forum dużo osób, które wpadają tu właśnie dla tej mangi... xD możecie też sami zakładać tematy o jakichś bliczach czy nawet narutach...
No to jak tam wasze odczucia po najnowszych rozdziałach Bakumana?
Mi osobiście pomysł na "Ten", czy też "Hitman10" bardziej się podobał niż ten "Future Watch" XD szkoda, że nie chcą go robić XD ale fajnie, że Miura ich przekonał do komedii *lubi komedie o wiele bardziej niż typowe shouneny* ^^ ciekawe, co wymyślą... Mam nadzieję, że właśnie taką komedię z akcją, a nie jakiegoś doraemona czy shin-chana nowego >_> XD
Btw, kto jeszcze saportuje pairing ShujinxAoki? LOL


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#2 2009-11-03 21:08:55

 znajomy

Fan#1

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Ja akurat jest zwolennikiem tajemnic , spisków i klimatów Death Nota, choć uwielbiam dobrą komedię i akcję. Sądzę ,że mogli by spróbować połączyć to. Jakieś zagadki , przerywane fajną akcją , walkami i trochę mroczniejszym utworem.
Ciekaw jestem co wybiorą czytelnicy . Wydaje mi się ,że komedię a Ashitogi sie zbuntuje a przynajmniej shujin bo takagi mógłby na to pójść.

A teraz wytłumacz ostatnie zdanie Jeśli ci chodzi o  to czy ktoś jest za tym aby Shujin i Aoki się spotykali ,to ja jestem za


http://img267.imageshack.us/img267/7374/userbarp.jpg

Offline

 

#3 2009-11-06 16:15:15

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Tak, o to mi chodziło 8D
Cóż, w 61 rozdziale moja wewnętrzna fangirl LOL (no sory, pairingi kojarzą mi się z fangirlami tylko xD) była zachwycona interakcjami Takagiego i Aoki. XD
Co do komedii; no, po tych ich planach w 61 rozdziale, to mi się średnio podoba... Poważnie, wolałbym, żeby robili komedię w stylu Reborna, a nie Doraemona (Hitman10 FTW!)

Aoki kawaii~ <33 a Takagi dzielący się męskimi przemyśleniami na temat fanserwisu FTW :'D
Betewu, nawet mi nie przyszło do głowy, że Akina Aiko = Iwase :O ciekawe, co ma teraz do Takagiego (ha, czyżby leciały na farciarza trzy laski? ) :F


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#4 2009-11-06 23:15:49

reqest

O włos od bana

11364252
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 303
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Zastanawiam sie kiedy Miyoshi dowie sie o Aoki i Iwase może być ciekawie i dobry mył tekst "chcesz zobaczyć moją bieliznę" jak by mnie tak powiedziała jakaś laska nie wiedział bym co jej odpowiedzieć te ich pomysły na komedie też średnio mi sie podobały a historia o psie jaka może być z tego komedia? zostaje tylko czekać na następne:P


http://i47.tinypic.com/df7zvs.jpg

Offline

 

#5 2009-11-06 23:52:02

 znajomy

Fan#1

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

A  mi się pomysł z wymianą informacji podoba. Fajny byłby z tego kryminał. Dwie osoby pracujące w tej samej "korporacji" dla różnych rządów czy coś wymieniającymi się info . Żałuje strasznie ,że nie robią Future Watcha, ale co poradzić. Pójście w stronę pokemonopodbnych serii jest chyba dobrym krokiem skoro szybko chcą mieć anime, a takie coś trafia do dużego grona.

Ciekaw jestem jak potoczy się sprawa czworokąta I znów tydzień czekać xD.

BTW coz oznacza FTW , to odwrócone WTF ? Bo spotkałem się z tym a cóż znaczy to , ja nie wiem


http://img267.imageshack.us/img267/7374/userbarp.jpg

Offline

 

#6 2009-11-07 09:59:36

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

FTW - for the win! xDD *górą XD*

Mi się Future Watch nie podobał, ale i to mi się nie podoba... Ja chcę Hitman10 XDD chociaż fakt, może z tym szybko dostaną animu. ^__^

LOL ja też! xDD od, nie wiem, 30-40 rozdziałów Bakuman mnie w ogóle nie interesował, a teraz aż czekam na kolejne rozdziały XDD


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#7 2009-11-07 11:49:22

 znajomy

Fan#1

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

o dzięki sug za wyjaśnienie. Mi też akurat Future Watch się średnio podobał jako pomysł. A pomysł z hitman10 dla mnie świetny ,ale jakby wyszedł od pióra kogoś innego. Wiedza i Pieniądze jak i Trap były dla mnie fajne bo oryginalne i tajemnicze.  No ,ale w końcu to tylko manga o mangakach xD
Się bakuś rozkręca nie ma co


http://img267.imageshack.us/img267/7374/userbarp.jpg

Offline

 

#8 2009-11-09 18:02:56

Ashita

Męczydupa

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 20

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

hym hym, ale jak dla mnie to Mashiro zgodził się na komedyję tylko dlatego, by spełnić marzenie swojego wuja, by jego komedia była na pierwszym miejscu. i to według mnie scenariusz na najbliższe notowania ich nowej mangi.
a co do tych starych... to ja bym dużo chętniej przeczytała coś mrocznego ich autorstwa, jak mówił Eiji, a nie jakieś wymyślanie na siłę - "by wydać animca"   manga to rodzaj sztuki, a tam nie liczy się wynik i zysk, tylko tworzenie. w ogóle, to mnie kręcą właśnie takie jakieś tajemnicze, kryminalne itp. więc coś takiego by, według mnie, było ciekawe.  o, takie to moje stanowisko xD

Offline

 

#9 2009-11-09 18:40:28

 znajomy

Fan#1

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Ashita nie zgadzam się z tobą do końca w kwestii tworzenia. Jeśli ktoś kocha tworzyć to tworzy to dla siebie. Jeśli kocha fanów to robi to dla nich (robi coś pod fanów) a jeśli chce zarobić, wybić się robi pod publikę (komercha). Zawsze mogą wydać mangę z myślą o szybkim a anime a później jak będą mieli kasę, Mashiro z Aoki się pobiorą , pobiją Eijiego w statystykach i będą już znani (osiągną wszytsko co chcieli) mogliby zająć się mangą bardziej dla siebie , z miłości niż dla kasiory itd.

A mashiro w końcu kocha mangę , a manga to i tak samo komediowe pokemony

Ale zgadzam się chciałbym przeczytać , Wiedze i pieniądzę czy Trapa , Najnowszy Future Watch średnio mi się podoba,


http://img267.imageshack.us/img267/7374/userbarp.jpg

Offline

 

#10 2009-11-13 18:37:48

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Rozdział 62.
Redaktor Bakumana chyba kazał autorom dodać trochę więcej romansu, a że Mashiro i Miho mieli już swoje pięć minut, to Takagi dostał nawet 10 przywracanie wciąż zakochanej w Takagim Iwase jest dla mnie cokolwiek absurdalne (jeszcze z jakim podejściem ), ale... chciałbym zobaczyć jej mangę, o ile taką naprawdę zrobi :'D ciekawe, czy sama umie rysować, czy ktoś jej to zilustruje? ten list mnie zdziwił, swoją drogą. Po tym, jak zachowywała się w tym zoo... Pisanie o randce wydawało się nieco żałosne. Ale oczywiście Miyoshi nie wie, jak było naprawdę i będzie płakała w kącie myśląc, że Takagi ją zdradził... Cóż, jakby miał ją zdradzić, to prędzej z Aoki niż z Iwase (jak on gadał w tym rozdziale... Aoki to, Aoki tamto... xDD podejrzane XD), ale i tak pewnie tego nie zrobi, za dobry z niego koleś :'D prędzej Miyoshi będąca w rozpaczy, prawda, wpadnie pod tę hulajnogę i spotka łysego metala swoich marzeń, po czym sama rzuci Takagiego LOL (gdyby tak się stało, uznałbym, że Bakuman to jedna z najlepszych mang komediowych. XDDD)


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#11 2009-11-13 19:26:34

Ashita

Męczydupa

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 20

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

znajmomy... co do tego tworzenia to raczej chodzi nam o to samo, tylko Ty to rozbudowałeś i ubrałeś w ładne słowa =]
a co do pokemonów... to z nimi rozpoczęła się moja przygoda z mangą&anime więc mam pewien sentyment i , co ważniejsze, szacunek xD

Offline

 

#12 2009-11-13 23:53:55

 znajomy

Fan#1

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 147
Punktów :   

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Wiem Ashita , przynajmniej się domyślałem tego . Ale wolałem o napisać bo nie lubię nieścisłości w niektórych sprawach. xD
A co do pokemonów masz rację. A co do 62 chapka to .... na razie nic nie wiem . Liczę na łut szczęścia ,że ktoś zedytuje


http://img267.imageshack.us/img267/7374/userbarp.jpg

Offline

 

#13 2009-11-14 09:10:37

Ashita

Męczydupa

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 20

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

dokładnie =]] niby uczę się angielskiego parę dobrych lat, ale i tak niewiele zrozumiem, resztę sobie dopowiem i tak nie będę wiedziała o co chodzi. a Myszki jeszcze nigdy nie zawiodły to trochę można poczekać

Offline

 

#14 2009-11-20 22:57:45

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

63 - Aoki kapie się, że leci na Takagiego, yay. xDDD
Szczerze mówiąc, zawiodłem się w pewien sposób na Takagim. On jest jak Light wobec Misy, jego ta Miyoshi tak jakby... mało obchodzi. D: najpierw mówi, że lubi ją 1000 razy bardziej niż Iwase (chociaż kto wie, co to miało znaczyć...), a potem na nią leje i nie chce mu się wszystkiego wyjaśniać. D: no cóż, dla mnie to dobrze, bo supportuję TakagixAoki XD. A Miyoshi na serio mogłaby sobie znaleźć innego także dla własnego dobra. xDD btw, Takagi to debil, z marszu przyznał, że się spotkał z Iwase, lol. XD
Oczywiście Miyoshi od razu wypłakała się w pierś Azuki i teraz Mashiro też będzie miał problem. xD tytuł rozdziału był całkiem trafny, najpierw brak zaufania zarówno Miyoshi wobec Takagiego, jak i Azuki wobec Mashira, no i generalny brak zaufania Aoki wobec facetów (przez Nakaia pewnie xD skacze chłop z kwiotka na kwiotek) i stwierdzenie, że do Shujina jednak to zaufanie ma. XD
No cóż, pomijając przygody miłosne bohaterów, to ta ich komedia... Włosy w kształcie serca? wtf? xDD wątpię, żeby ta ich manga wygrała z mangą Shizuki i mangą Aoki D: Miura powinien się jednak wypchać, oni naprawdę powinni zrobić coś jak Wiedza i Pieniądze ("za mroczne na Jumpa", znaczy się |D). D:


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 

#15 2010-03-06 13:12:40

epidemia aids

Edytor

13219046
Zarejestrowany: 2009-04-04
Posty: 130

Re: Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach

Najlepszy chapter od dawna! Koniec z Tanto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Wam, Niizuma i Hattori.


"Hidan przebił sobie brzuch, TurboDymoRaikage ośmieszył Hidana wkładając rękę do Amaterasu."

Offline

 
  • Index
  •  » Manga
  •  » Bakuman - dyskusja o najnowszych rozdziałach