Forum anonimowych myszek

Forum grupy anonymouse

Ogłoszenie




[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!



  • Index
  •  » Anime
  •  » Tak po prostu, o nowych animcach >D

#16 2010-04-21 19:37:24

 shinigami200

Troll

Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 86
Punktów :   

Re: Tak po prostu, o nowych animcach >D

jak moze cie izaya wkurzac >.> xD
co ty widzisz a Arakawie osobiscie ledwo obejrzalam 1 odc ale cos jakos obejrze >D Może
A czekam na to anime któe wyjdzie z początkiem czerwca nie pamiętam nazwy ale na podstawie piosenki.

Offline

 

#17 2010-09-12 15:04:58

reqest

O włos od bana

11364252
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 303
Punktów :   

Re: Tak po prostu, o nowych animcach >D

Durarara!! to świetne anime. Ostatnio oglądam Kaichou wa Maid-sama! jest warte polecenia z niecierpliwością czekam na następne odcinki ciekaw jestem ile ich będzie, oby jak najwięcej


http://i47.tinypic.com/df7zvs.jpg

Offline

 

#18 2010-09-19 00:38:36

Hosterek

Męczydupa

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 46
Punktów :   

Re: Tak po prostu, o nowych animcach >D

Aktualnie oglądam... Shiki - jestem dopiero po pierwszym ep-ie, ale zapowiada się ciekawie i mam zamiar kontynuować. Poza tym Highscool of the dead - cud, miód i orzeszki. Świetna akcja z elementami ecchi... Czyli to, co uwielbiam =D Kaicho wa Maid-sama też oglądam, szkoda tylko, że to się skończy po 26ep =/

Czekacie może na coś z sezonu jesiennego? Osobiście czekam na Bakumana (nie sądzę, żeby pobiło to mangę, ale warto obejrzeć) no i Sora no Otoshimono: Forte - pierwszą część widziałem całkiem niedawno. Spodobało mi się, więc z przyjemnością obejrzę i drugą. Na pewno zabiorę się za coś jeszcze, ale teraz ciężko powiedzieć, co to może być.

Offline

 

#19 2010-09-19 12:52:14

reqest

O włos od bana

11364252
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 303
Punktów :   

Re: Tak po prostu, o nowych animcach >D

Ja też czekam na bakumana ale poza tym na beelzebuba ciekaw jestem jak to zrobią no i w końcu na psyrena ale kiedy będzie tego nie wiem:p, co do Kaicho wa Maid-sama no szkoda ze tylko 26 epów bo anime jest wysokich lotów ode mnie 10 na 10 a Highscool of the dead ma być tylko 12 epów ale nie wyobrażam sobie tego ostatniego 12 epa bo jestem aktualnie na 11 i dałbym co najmniej jeszcze 12 na dalszą historie temu anime daje 9 na 10, 9 ze względu na długość serii jak dla mnie za krótka ale może się pomylili i będzie więcej epów mam taką nadzieje.


http://i47.tinypic.com/df7zvs.jpg

Offline

 

#20 2010-09-20 00:02:46

 sugarless

teh Mommy

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 834

Re: Tak po prostu, o nowych animcach >D

Kaicho wa Maid-sama jest posrane. MC jest taki super kól wypaśny i zajebisty, a przy tym tak irytujący, że odpadłem po paru epach x_x'
Ja również czekam na Bakumana, ale też na SnO: Forte, Tegami Bachi 2, Arakawa 2, Star Driver, Psychic Detective Yakumo, The World God Only Knows, Kuragehime i Soredemo Machi wa Mawatteiru. No i OCZYWIŚCIE Panty & Stocking : PPP pewnie część odpadnie po pierwszym/paru epach, ale co tam xD


...bitches.
http://i40.tinypic.com/amzcox.png

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Tak po prostu, o nowych animcach >D