Forum anonimowych myszek

Forum grupy anonymouse

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie




[*] Grupa wyzionęła ducha 09.03.2011. Smuteczek. [*]
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas. Cieszymy się, że udało nam się rozpocząć tyle ciekawych projektów, które dzisiaj biją rekordy popularności!


Linki znajdujące się na naszym forum zostały oznaczone jako "wygasłe". Część przetłumaczonych chapterów znajdziecie na Centrum Mangi!
Poza tym pięć naszych projektów zostało zlicencjonowanych - Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Vampire Knight, Deadman Wonderland i Bakuman!



#1 2010-10-22 00:38:16

 Niepowtarzalny

Umrzyj~~

6967387
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 209
Punktów :   
WWW

Jesień 2010

Sezon jesienny 2010 zaskoczył nas sporą ilością anime. Jedne z wyższej półki, inne z niższej. Jak kto lubi. Znaleźliście dla siebie jakieś nowe anime? Które Was najbardziej zainteresowało? ;]

Kliknij, aby zobaczyć listę!


_________

*SPOILERY~~*
Jeśli chodzi o mnie, z nowego sezonu zapoznałem się już z kilkoma animcami:
- MM! - Dosyć "śmiechowe" anime. Ze względu na główny wątek jest, jakby nie patrzeć, inne od reszty. W 2 epku wygląda mi to na romans. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
- Bakuman - Na to anime czekałem już dłuuugi czas i powiem Wam, że jestem zawiedziony. Dziwna kreska w niektórych momentach, seiyuu mi nie pasują.
- Hyakka Ryouran: Samurai Girls - Nie wiem, co sądzić o tym anime. Obejrzymy, zobaczymy.
- Kami nomi zo Shiru Sekai - Ogółem fabuła mi się tutaj nie podoba, jednak obejrzę - z ciekawości.
- Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai - Czytałem kilka chapterów mangi. Dosyć ciekawa historia, jednak coś mi tu jedzie związkiem kazirodczym xD
- Otome Youkai Zakuro - Zapowiada się kolejna komedia z romansem w tle. Póki co nic ciekawego.
- Shinrei Tantei Yakumo - Czytałem tę mangę, więc wiem czego mogę się spodziewać. Jednak w anime stworzyli nowy wątek - wróg. Liczę, że będzie to jedno z lepszych anime tego sezonu.
- Star Driver: Kagayaki no Takuto - Wydaje mi się, że będzie to chore anime. Po tekście "Gwiezdny przystojniak" padłem..
- Yosuga no Sora - Największe zaskoczenie tego sezonu. Opis niby normalny, dosyć ciekawy, a gdy zacząłem oglądać - O.o Romans, harem, dziewczyna masturbująca się myśląc o bracie.. Ciekawie, ciekawie xD Szczególnie kreska mi się podoba.
- Fortune Arterial - kolejne anime o wampirach, ale zapowiada się ciekawie. Już na początku romans się kręcić zaczyna~~
- Tamayura - komiedia o dziewczynie, która kocha fotografować. W sumie nic ciekawego, poza tym to tylko 4 OAVki.

Teraz przymierzam się do Togainu no Chi i Kuragehime. Zobaczymy, co będzie. A także czekam na całą resztę *w*


http://i39.tinypic.com/2ewh1g4.jpg

Offline

 

#2 2010-10-31 10:01:12

 xardas100

Edytor

2802582
Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Jesień 2010

1. Bakuman - jeden z najciekawiej zapowiadających się tytułów tej jesieni. Anime na podstawie mangi twórców Death note ma nie najgorszą kreskę <najbardziej podobne są włosy podobne do tych z DN>. Opowiada o 2 kolegach z klasy którzy chcą zostać mangokami ^^ Jeden potrafi świetnie rysować, a drugi jest najlepszym uczniem, całości dopełnia ich koleżanka która w przyszłości chce zostać... dowiecie się oglądając Tematyka dość ciekawa myślę, że po twórcach DN można się spodziewać wiele zwrotów akcji i utrzymania poziomu.
Ocena: 8/10

2. Iron Man - Iron man idzie na emeryturę i wyznacza swoich następców, ale jak to często bywa w takich sytuacjach coś mu w tym przeszkadza <kiedyś było anime w którym to Batman szukał następcy>. Nie przypadła mi do gustu kreska. Nie spodziewałem się za dużo po tym anime i za dużo też nie dostałem. Myślałem jednak, że walka będzie nieco bardziej widowiskowa, jednak jedyne co było tam widowiskowe to cios zadany przez dziennikarkę <pewnie będzie wątek miłosny z ów dziennikarką ^^>.
Ocena odcinka 5/10

3. MM! - W każdym sezonie jest co najmniej jednej taki tytuł. Szkolna komedia ecchi osadzona w spokojnym japońskim mieście. Opowiada historię pewnego masochisty, który chce się wyleczyć ze swojej przypadłości i dlatego zapisuje się do 'Drugiego wolontariatu" nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jedna z członkiń uważa się za boga xD W pierwszym odcinku było wiele śmiechu jak i mały dramat głównego bohatera ^^ elementy ecchi są ograniczone do minimum...
Anime podobno bardzo podobne do Toradora <nie wiem nie widziałem >
Ocena: 7/10

3. Psychic Detective Yakumo -     W celu ratowania przyjaciela opętanego przez ducha, Ozawa Haruka puka do drzwi uczelni stowarzyszenia badań nad filmami. Tam poznaje Saitou Yakumo, rudego, zaniedbanego, młodego człowieka z czerwonym lewym okiem. Mówi on, że posiada moce ducha.
Ocena: 6,5/10

4. Sora no Otoshimono: Fort - druga seria opowiadająca o chłopcu imieniem Tomoki. Druga seria jest jeszcze lepsza niż pierwsza. Jest to jedna z najlepszych komedii ecchi. Jeśli ktoś widział pierwszą serie to nie może odpuścić sobie 2. Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to szybko musi to nadrobić.
Ocena 9/10

5. Otome Youkai Zakuro - Mamy Erę Meiji w lekko alternatywnej Japonii, gdzie dopiero co wprowadzono w życie kalendarz Gregoriański. Tymczasem postanowione zostaje, że lisio-uche dziewczyny z części miasta zamieszkanej przez youkai (jap. demony), mają zacząć współpracować z wysłaną tam delegacją młodych, ludzkich żołnierzy, aby tym samym promować między-rasowe zrozumienie i kooperację. To romansidło nie ma nic czym by się wyróżniało. Po 2 odcinkach darowałem je sobie.
Ocena 4/10

6. Togainu no Chi - Ciekawa fabuła, paru bishów, dużo akcji (sceny walki w trailerze wyglądały bardzo przyjemnie!) – wszystko fajnie, ale to jest shonen-ai O ile w przypadku CLAMPa jestem w stanie tolerować ten gatunek, to we wszystkich pozostałych, jestem już mniej wyrozumiały. Dałem mu szansę i rzuciłem okiem na pierwszy odcinek, ale czy będę oglądał całą serie? Nic nie jest pewne...
Ocena: 6/10

7. Fortune Arterial: Akai Yakusoku - Ostatnio modne się zrobiły opowieści o wampirach, może z tej akurat wyjdzie coś porządnego? Do tego fabuła przypomina mi odrobinkę serial „The Gates”. Nie przepadam za wampirami więc chyba sobie daruje albo obejrzę jak seria się skończy.
Ocena: 5/10 <ta nie jest zbyt subiektywna >

8. Megane na Kanojo (OAV) - Anime to jest zbiorem krótkich historyjek opowiadających o bohaterkach, które próbują się ukryć za swoimi okularami. Czy mimo to, będą w stanie znaleźć miłość? Mi tam się podobają dziewczyny w okularach i bez xD Jak komuś się nudzi to może obejrzeć.
Ocena: 6/10

9. Shinryaku! Ika Musume - To jest tytuł z serii „Coś słodkiego, coś milutkiego, coś niezobowiązującego” Wygląda całkiem przyjemnie i szczerze mówiąc może rzuciłem okiem na pierwszy odcinek (YumePati już się kończy, więc trzeba znaleźć sobie inne „cute” anime na zastępstwo )
Ocena: 6/10

10. Hyakka Ryouran: Samurai Girls - Akcja rozgrywa się we XXI wieku Japonii, w alternatywnym świecie gdzie Tokugawa Shogunate pozostał przy swojej mocy. W tej rzeczywistości rada uczniowska ma obowiązek gnębić szkołę. Yagyuu Muneakira jest studentem liceum który sprzeciwia się radzie... Trochę kreska mi nie pasuje.
Ocena 7/10

11. The World God Only Knows - Robią anime z The World God Only Knows?!?! Kompletnie o tym nie wiedziałem! Za mangę (która jest zaskakująco popularna!) miałem się brać już ho-ho i jeszcze dawniej, ale za każdym razem coś mi w tym przeszkadzało. Tym razem jednak już nie straciłem okazji zerknąłem na ten tytuł ^^ i chyba manga jes lepsza niż anime, bo anime słabe.
Ocena 4/10

12. Star Driver - Ogólnie rzecz biorąc tytuł ten zapowiada się na porządny shonen z mechami w tle Graficznie też wygląda bardzo fajnie. Nie za bardzo wiadomo o co w tym anime chodzi jak na razie, ale daje to też małą nutkę tajemniczości xD
Ocena: 5.5/10

Offline